Interview with Katerina Graham

7. května 2010 v 18:30 | KatiQa |  Katerina Graham
Jak se dělaly vizuální efekty, když byla Bonnie posedlá Emily? 
Máme jeden obrovský štáb pracující právě s vizuálními efekty ve studiu. Je to skupina velmi talentovaných lidí. Oni vědí jak správně zapálit oheň tak, aby to vypadalo, že někdo hoří ale přece ne. Když byla Bonnie posedlá a chtěla zničit jeden amulet v lese, tak kolem ní vznikl požár. Vypadalo to jako obrovský prsten a z toho vznikl pentagram. Pracovalo se na tom dost dlouho a nakonec se museli záběry poskládat, aby z toho vzniklo to, co diváci viděli.


V 19. století čarodějnice spolupracovaly s upíry. Nyní jsou nepřátelé. Proč je tomu tak? 
No něco se mezi nimi určitě stalo. Uplynulo mnoho let a většinou nějaký upír chtěl pomoc od čarodějnice a ne naopak. Čarodějnice vždy pomáhali, ale jednou chtěli něco, co by čarodějnice nikdy nechtěli od nich. Od té doby nedůvěřují jeden v druhém.

S kým se nejvíce kamarádíš na natáčení? 
Se všemi dívkami. Již od začátku seriálu jsme velmi dobré kamarádky. Včera večer jsem potkala Kaylu (Vicki). Ona ja jednou z mých nejlepších kámošek. S Ninou mám nejvíce scének, takže trávíme spolu hodně času. Jsme spolu i jindy, ale nejen kvůli tomu, že máme spolu scénky. Je super kámoška!

Bavíte se během natáčení? 
Ano samozřejmě. Například během natáčení Call me after it s Elenou utíká před něčím nebezpečným. Ve skutečnosti jsme několikrát spadli a váleli se na zemi. A když se například natáčejí scénky s Damonem a má na sobě ten svůj upírský "kostým", má upravené vlasy a make-up, tak se Ian opravdu změní v Damona a každého něčím oblafne.
sjk
SOURCE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elena Elena | Web | 7. května 2010 v 21:38 | Reagovat

zajímavý rozhovor... Katerina je fajn :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama