Julie and Kevin talks about TVD and Season Finale

11. května 2010 v 16:40 | KatiQa |  VD news
Výkonní producenti seriálu, Julie Plec a Kevin Williamson nám řekli pár podrobností, před ukončením 1. řady seriálu The Vampire Diaries. Již brzy budeme moct vidět finální episodu.

Jaké byli asi největší vrcholy 1. sezóny? Všechno. Ale pokud bych měl vážně vybrat nějaké oblíbené..Vždycky se přikloním k OMG momentům. Pro mě, to byl právě moment kdy Vicki zemřela, protože to pomohlo zároveň i definovat, jaký typ show představujeme.

Máte oblíbenou epizodu, nebo scénu této sezóny? Pokud ano - jakou? Existuje několik okamžiku ve finále, které se řadí mezi moje oblíbené, ale budete si na to muset počkat. Jsem obzvlášť ale hrdý na 5. episodu - You´re Undead to Me. Cítil jsem, že jsme této episodě dali všechny prvky dohromady. Psaní, režírování, design, herectví, fotografování, šatní skříň, vysoušeč vlasů, make-up, všechno se perfektně sešlo dohromady.

Řeknete nám něco víc k finální episodě, a čeho jste v ní chtěli dosáhnout? Chtěli jsme se bavit, vzdorovat očekávání horlivých diváků, a odejít aby se někteří mohli na příští sezónu skvěle naladit a vidět, jak se budou věci dále vyvíjet.

Co se vám v této episodě líbilo a co naopak ne? Přýl bych si, abychom měli více času na přípravu a skripty - čas je vždycky faktor. Myslím, že naši herci a Atlanta  tým odvedli skvělou práci. Byl to obtížný první rok a já jsem nemohl být s výsledky štastnější.

Na co by se měli fanoušci těšit v příští sezóně? Stefan a Elena. Damon a Elena. Bez košile.

SOURCE

PŘEKLAD:
LanQa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elena Salvator Elena Salvator | Web | 11. května 2010 v 16:41 | Reagovat

...už je tam...:D..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama