Malese Jow & Steven R. McQueen Are Best Friends

6. května 2010 v 15:43 | KatiQa |  Steven R. McQueen
Stránka MTV Hollywood Crush hovořila s Malese Jow, která v seriálu The Vampire Diaries hraje upírku Annu. Hovořilo se především o jejím hereckém kolegovy Stevenem R. McQueenem, který v seriálu ztvárnil postavu Jeremyho Gilberta.

"Cítila jsem se jako nová dívka ve škole, který přichází v polovině školního roku," řekla Melase pro Hollywood Crush. "Ale všichni to tak uvítali - opravdu nemohla jsem dostat lepší obsazení a herecký kolektiv, než mám teď."

Pro Malese bylo trochu snadnější se přizpůsobit, když si uvědomila, že může opět pracovat s Stevenem, s kterým se dřív už trochu poznala. "Steven McQueen je teď určitě můj nejlepší přítel, pokud jde o obsazení. Vlastně jsme se znali už v dřívějším obdobím, asi před rokem. Když jsem se objevila na place byl rád, 'Oh, ne!' a nakonec jsme se při natáčení celý den stále potýkaly se smíchem. On je na place prostě tak zábavný. Přátelsky spolu opravdu dobře vycházíme," řekla Malese.

Jako správná BFF (Best Friend Forever) měla Malese spoustu legračních historek o práci s Stevenem. Ale bohužel se raději moc nesvěřovala ("Oh, Steven by mě zabil, kdybych vám to řekla). "Mám opravdu jeden trapný příběh o Stevenovi, ale raději vám řeknu jiný." - "Můj první den na place," vzpomíná, "Steven měl říct nějaké opravdu, ale opravdu složitá slova. Měl říct slovo 'alegorické' a 'folkloru' a další podobná slova, a on je ze sebe prostě nemohl dostat. Dělala jsem si z něho legraci, a on si pak dělal legraci ze sebe - to byl opravdu povedený den na place. Pokud s ním někdy budete mluvit nebo dělat rozhovor, požádejte ho, aby řekl alegorické či folklóru, s mým svolením."

sjk
SOURCE


Překlad a zdroj:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama