Nina Dobrev - Interview for Cosmo Girl Magazine

5. května 2010 v 18:02 | KatiQa |  Nina Dobrev / Elena Gilbert - news
elena

Seriál Degrassi byl pro tebe prvním velkým zlomem. Brali to tehdy tvoji spolužáci v pohodě? "Nikomu jsem o tom nevyprávěla, radši jsem bývala tou obyčejnou holkou co chodí na střední. Dokud tě lidi nevidí v televizi, nechce se ti hlásit, že jsi herečka. Občas jsem se na hodinách angličtiny místo koukání do učebnice učila scénář a po škole šla na natáčení. O necelý rok později už začala být show Degrassi dost populární a všichni mě najednou zastavovali: 'Jéé, ty hraješ v tom seriálu!'  A to bylo moc fajn."

Vedle herectví ses hodně věnovala gymnastice, v obojím bývá velká konkurence. Co tě pohánělo víc? "Chtěla jsem být nezávislá a vytvořit si svůj vlastní svět. Nikdy jsem neměla za zády maminku-manažerku, aby mi radila co mám dělat. Přestože mě rodiče podporovali, do ničeho mě netlačili. Když jsem se rozhodla dělat gymnastiku, byla to moje volba a naši mě jen zapsali. Když jsem se potom chtěla pustit do herectví, jezdila jsem na zkoušky a kurzy autobusem hodinu tak i zpátky. Jakmile něco miluješ chceš v tom být dobrá. Je to asi tím, že jsem Kozoroh - vždycky jsem byla takhle akční."

Napadlo tě někdy, že si nakládáš příliš, nebo děláš hromadu věcí najednou?
"Mě to spíš hrozně baví. Odjakživa jsem toužila dělat sport a zároveň být herečkou, k tomu mít dobré známky a spoustu kamarádů. Natáčela jsem Degrassi, několik filmů a k tomu už jsem chodila na vysokou. Jenže pak mi došlo, že nic z toho nezvládám dělat pořádně. Ve všem jsem byla průměrná.  Snažila jsem se rozdělit na tři části a každá tím trpěla. Chtěla jsem být perfektní a pak byla zklamaná, když se mi něco nepodařilo. Musela jsem si uvědomit, že nic není úplně dokonalé - stačí dělat všechno nejlíp jak umíš a hlavně si to užít. Přijít na to ale zas tak jednoduchá nebylo!"


Jak se vyrovnáváš se stresem? "Když nenatáčím, jdu si zahrát volejbal, nebo vyrazím na pláž na surf nebo wakeboard. Ale teď si nejvíc ujíždím na józe. Chodím třikrát týdně na bikram jógu. Je to docela dřina, ale skvě mě to odreaguje od všeho chaosu v mém životě a sedmnáctihodinových natáčecích dnů."

Kdo tě na place podpoří, když už máš všeho dost? "Paul a Ian. Jsou jako moje rodina, trávíme spolu celé dny a dost jsme se sblížili, je z nás takové trio. Mezi herečkami mám samozřejmě taky kámošky - Candice, Sara, Kayla a Katerina mě vždycky podporují a stojí při mně. Ve chvílích kdy mi nebylo moc dobře jsem zavolala Kayle a ona za mnou přijela s čokoládou, filmy a zmrzkou a udělaly jsem si skvělou dámskou jízdu. Je nejlepší přítelkyní jakou může člověk mít. Když jdeme ven, je moje ochranitelka. Jsme si ochranitelkami navzájem."

Jak se taková role projevuje? "Máme domluvená znamení, díky kterým se můžeme navzájem dostávat z nepříjemných situací. Když třeba s někým mluvím a začnu si hrát s ušním lalůčkem, znamená to: 'Dostaň mě odsud!'"

Prozraď něco o Paulovi a Ianovi! "Oba jsou skvělí a každý trochu jinak. Paul bere svou práci velmi vážně, je opravdový profesionál. Ian je zase takový recesista a vtipálek. Dokáže prozářit každý okamžik, je zábavný a pohodový. Zná ty nejlepší historky, má s natáčením už spoustu zkušeností.  Jsem ráda, že mám kolem sebe tak úžasné lidi a že jsme spolu rádi."

A navíc jsou pořádně sexy! Máš nějaké zásady, když jdeš na rande s hercem? "Myslím, že chodit s kolegou může být dost ošemetné. Abych byla úplně upřímná, randění s hercem je hodně složité. Vždycky se do toho zaplete ješitnost. Té mají herci plnou hlavu a k tomu jsou trochu trhlí. Navíc jsme pořád obklopení krásnými lidmi. Já bych se do flirtu s hercem nepouštěla."

V upířích denících jsi zamilovaná do nedostupného kluka. Máš ráda kluky, kteří jsou pro tebe výzvou? "To rozhodně. Mám ráda trochu tajemné kluky. Hra na kočku a myš je potřeba aby to stálo za to, ale příliš snažení taky není moc zábavné. Když mě to nebaví není co řešit."

Letíš spíš na záporňáky nebo na hodné typy? "Všichni jsou záporňáci" Ne. dělám si legraci. Myslím, že když je kluk hrubý, je po všem, protože nechci aby se mnou někdo zametal. Chci být opečovávaná, ale nepotřebuju kluka k tomu abych byla šťastná. Až potkám někoho s kým budu chtít být, tak s ním budu. Věřím si dost na to abych byla sama dokud nenajdu kluka, do kterého budu fakt blázen, a komu budu chtít věnovat svůj čas a lásku. Do té doby budu klidně sama se sebou, protože je mi tak skvěle."

sjk
SOURCE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tinka Tinka | Web | 5. května 2010 v 18:09 | Reagovat

Jééé to som rada, že spriatelíš. No a k tým komentom, mám radšej tie k článku, lebo také píšem aj ja.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama