Upíří Souboj - kapitola 2.

7. května 2010 v 18:45 | KatiQa |  Upíří Souboj
upíří souboj
Salovatorovi

Stefan nemohl uvěřit známému obličeji, který viděl na obrazovce malého notebooku. Nedokázal uvěřit tomu, že ji znovu vidí. Po těch letech, kdy i se svým bratrem Damonem žili v přesvědčení, že je jejich láska mrtvá a teď je jí na dosah. Není pochyb o tom, že se v New Yorku pořád zdržuje. Proč ji ale Damon nedokázal najít? Myslel si Stefan. A odpověď na tuto otázku těď probíhala v Damonově hlavě. Cítí se rozlobený nejen proto, že ho Katherine nikdy nehledala, a navíc jí byl v New Yorku tolik na blízku a ona se před ním schovávala. Nebo má ještě šanci? Dobře ví, že se jeho bratr Stefan už nezajímá a nebude zajímat o Katherine teď, když má Elenu, neskutečně podobnou Katherine. Co když o něm nevěděla? Co když se schovávala v přesvědčení, že je zlý? Co když se cítí v bezpečí?

   Tolik otázek a odpovědí probíhala mezi bratrovými mysly. Elena byla stále nahoře a byla hluboce zamyšlená. Nevěděla, co se stane až ji najdou a moc dobře věděla, že ji hledat půjdou. Bála se, že Stefan o ni ztratí zájem a že se nikdy nedočká svého velkého dnu. To on je její životní láska, nikde nebude chtít nikoho jiného. A co je komu do toho, že je neuvěřitelně podobná Katherine? Že Katherine může být její praprapraprapra babička?
  Všem probíhalo v hlvách v podstatě to samé.
Elena seděla na posteli, ani nedutala. Čekala až se Stefan vrátí za ní. Ten se objevil po deseti minutách. Elena zdola pouze zaslechla, že se o něčem baví.
,,Eleno..."
,,Půjdete ji hledat, že jo?" Dobře věděla co jí odpoví, ale doufala.
  Stefan přikýl a dodal: ,,Eleno, nechci, aby sis to špatně vyložila. Damon ji chce a dokud ji nedostane, nebudeme nikdy spolu." Kladl důraz na každé slovo, obvzlášť na ,nikdy' ,,Pomůžu mu ji najít a oni pak spolu někam odjedou a my budeme moci být už navždy spolu. Za sto  let se pak můžeme vrátit sem...." Plánoval jí nádhernou budoucnost po jeho boku. Ale mluví pravdu?
,,Eleno, ona je jiná než ty. Miluju tebe, protože vím, že ty sis bvybrala mě a ne mě i Damon. Ty ses rozhodla správně a hlavně úplně jinak než ona. Si naprosto rozdílná, ale o tom už jsme se bavili.
,,Já vím, ale i přesto..." šeptala Elena.
,,Ach ty můj blázínku. Ani nevíš, jak moc tě miluju. Hned jak se vrátíme z New Yorku s tě vezmu a pak tě proměním," sliboval jí.
,,Taky tě miluju, ale pokud tam opravdu jedete, chci jet s vámi," řekla odhodlaně.
,,Cože? Ne, mohlo by to být nebezpečné a navíc, vzpomínáš si jak jsi zareagovala, když si poprvé spatřila Katherine na fotce? Co kdyby takhle zareagovala ona? No vlastně, ona by zareagovala hůř. Mnohem hůř. Mohla by ti i ublížit a nebo utéct.A to by bylo naprosto zbytečné a já o tebe nechci přijít."
,,Stefane, myslím to vážně. Upírů se nebojím, když se vypořádám z Damonem tak je to v pohodě. A vypořádala jsem se už se spoustou upírů. Chci jet s vmi. Chci si tě ohlídat víš," řekla mu a položila ruce na jeho hruď. Začali se líbat a pak.... to už si odvodíte ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tinka- Sbéčko =D Tinka- Sbéčko =D | Web | 8. května 2010 v 11:03 | Reagovat

Zaujímavé, kuknem aj prvý diel xD

2 ♥Damon♥mania♥ ♥Damon♥mania♥ | Web | 8. května 2010 v 16:29 | Reagovat

jj psala jsi mi zrovna když jsem tady nebyla :)

http://damon-fanmade.blog.cz/1005/pozastavuji-2-5-7-5-2010#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama