Červenec 2010


Vampire Diaries’ Julie Plec: The Love Triangle Becomes a Square!

31. července 2010 v 8:46 | PetulQa<< |  VD news

Upíří mrcha Katherine, která proměnila bratry Salvatory v sexy nemrtvé zrůdy, je zpátky v Mystic Falls - a věřte, že je připravená nadělat spoustu problémů. Výkonná producentka "TVD", Julie Plec ukazuje, že zatímco kluci objeví její skutečnou identitu velmi rychle, milostný trojúhelník bude velmi složitý, protože prakticky nebudou vědět, koho ve skutečnosti milují. Zda Elenu, nebo Katherine. 

TV Guide: Nina Dobrev si bude užívat dvou postav najednou...
JP: Nina je jeden z nejhodnějších lidí na světě a dělá si legraci, že Katherine je vlastně ona sama v "Saturday Night"(televizní show). Nina je rozhodně krásná a mazaná, ale není zlá, manipulační, ani naprostý troll! Nina je schopná být jednu minutu něžná a láskyplná holka, a druhou minutu už být manipulační a sexy mrchou! 
TV Guide: Co je cílem Katherine Pro tuto sérii?
JP: Katherine chce dokázat, že Stefan miluje Elenu jen proto, že vypadá jako ona. Chce, aby v jejich dokonalém vztahu byl zádrhel=ona. Nepočítala však s city Damona k Eleně. Nepočítala s tím, že bude Elena pro něj opravdu důležitá. Katherine se snaží do všeho vmísit, aby zničila jejich pouta, ale tím se trojice ještě sblíží. Elena se bude snažit pomoct Stefanovi ovládat své city ke Katherine a někde uprostřed série si to Damon srovná v hlavě a pomůže jí.
TV Guide: Jak dlouho bude bratrům trvat, než zjistí, že tam je Katherine?
JP: Oba to zjistí během patnácti minut prvního dílu. Damon si uvědomí, že to byl podraz a Stefan se s Katherine setká tváří v tvář. Legrace však bude - a pro fanoušky Stefana a Eleny zklamání - že Stefan zareaguje úplně jinak, než Damon. Bohužel to však nebude na dlouho.
TV Guide: Strávila jste celou první sérii až do Founders Day psaním scénáře. Co bude obloukem v druhé sérii?
JP: Na rozdíl od fanoušků jsem si Founders Day užila. Měla jsem ráda to napětí. Nejdřív jsme chtěli udělat něco podobného, ale nakonec je to úplně jiné.
TV Guide: Co vás přimělo zabít Annu?
JP: Udělali jsme to za záměrem, který byl zaměřený především na Jeremyho a Damona. Pro Jeremyho, protože se musel odpoutat od další osoby, kterou miloval a to ho vedlo k radikálnímu rozhodnutí, a pro Damona, protože se v něm ukázalo lidství. Viděl ji umírat a chtěl jí pomoct, ale nemohl. Někde v něm se to při téhle scéně zlomilo. Udělali jsme čistý řez.
TV Guide: Jeremy se nyní ponoří do upířího světa. Co ho tedy čeká?
JP: Odmítám říci, co se s ním bude dít v jiném stavu, než že bude "živý". Bez ohledu na to, co ve finále udělal, ponoří se do druhého světa a všechno začne vnímat jinak, s jinými pocity. Bude tak nějak hledat svůj úkol na světě. Ze ztrát, které utrpěl - Anna, Vicki, rodiče - se poučil, ale bolest nezmizí. Jeho touha ukončit svůj život bude hodně silná, ale někdo mu pomůže.
TV Guide: Jak moc se budete držet knih? 
JP: Ironií je, že čím hlouběji se dostáváme do druhé série, tím víc se oddalujeme od knih. Samozřejmě zachováme strukturu, budeme dodržovat důležité momenty, které se v knize udály, ale jinak se pro show odkláníme, aby to diváky bavilo!List of 100 most popular thing on planet earth. At position 82 is the Twilight Saga.

30. července 2010 v 17:34 | KatiQa |  Twilight - other
twilight saga
Seznam 100 nejchtěnějších věcí na planetě zemi. Na pozici 82 je twilight saga.


Nail polish which have Kristen Stewart

30. července 2010 v 17:33 | KatiQa |  Kristen Stewart - other
twilight saga
Nalakujte si nehty jako Kristen Stewart a Elizabeth reaser na MTV Movie Awards


Water for elephants book with autograph

30. července 2010 v 17:32 | KatiQa |  Robert Pattinson - other
twilight saga
Obal knihy water for elephants podle které se natáčí Robův nový film. Na knize je autogram.
At comic con was also an exhibition of costumes from eclipse

30. července 2010 v 17:28 | KatiQa |  Boo Stewart
twilight saga
Na comic conu byla také výstava kostýmů z eclipse
Another picture from shooting the Runways

30. července 2010 v 16:59 | KatiQa |  Kristen Stewart - fotky
twilight saga
New Outtake z natáčení filmu The Runways

click to zoom