The soundtrack of Eclipse, scene after scene

7. července 2010 v 15:18 | KatiQa |  Eclipse - other
twilight saga
avatar
Mandy, po shlédnutí The Twilight Saga: Eclipse třikrát a důkladném analyzování, publikovala článek pro ty, kteří neměli stejnou ostrost, aby zachytili, které písně ze soundtracku hrají při jednotlivých scénách.Zde je její analýza:

1. Metric - Eclipse (All Yours) -  Instrumentální verze (výborně ji připravil Howard Shore) je v poslední scéně při plánování svatby, stejně jako v několika dalších místech filmu v různých rychlostech. Normální verze hraje při titulcích.

MORE


2. Muse - "Neutron Star Collision (Love Is Forever)" -  Je druhou ze dvou písní, které slyšíme v průběhu maturitního večírku doma u Cullenů.

3.  The Bravery - "Ours" -  První píseň, co uslyšíte během maturitního večírku u Cullenů.

4. Florence + The Machine - "Heavy In Your Arms" - U závěrečných titulků. Bohužel. Myslím, že tato píseň je favoritem fanoušků a všichni jsme měli velká očekávání pro její umístění. Alespoň má ke konci více prostoru.

5. Sia - "My Love" - Naše milovaná Leg Hitch scéna! Doma u Edwarda Cullena v nové posteli. Hraje, když se s ním chce Bella milovat, a přestože v tu chvíli mají dost soukromí, Edward odmítá s tím, že je z jiné doby.

6. Fanfarlo - "Atlas" -  Zní krátce v autě Edwarda, když jede předat Bellu Jacobovi.

7. The Black Keys - "Chop a Change" - Nachází se hned na začátku, když Riley opouští bar a Victoria ho kousnutím promění.

8. The Dead Weather - "Rolling In On A Burning Tire " - Victoria a Riley pod mostem (a vypadá to, že jsou v nechvalně proslulé části města)

9. Bat For Lashes & Beck - "Let's Get Lost" -  Bella čte dopis od Jacoba a jde k autu, aby nakonec zjistila, že je v něm Edward a zabránil jí kamkoliv odjet.

10. The Vampire Weekend - "Jonathon Low" -  Bella opouští na parkovišti Edwarda a odjíždí s Jacobem k Samovi a Emily.

11. Unkle - "With You In My Head" (feat. The Black Angels) - Zkoušení boje s Cullenovými a vlky.

12. Eastern Conference Champions - "A Million Miles an Hour" -  Na školním parkovišti, když Jacob stojí u motorky, zatímco přichází Edward a Bella.

13. Band of Horses - "Life On Earth" -  Bella a Edward v posteli diskutují o budoucnosti. "Vždycky budeš moje Bella."

14. Cee Lo Green - "What a Part of Forever" - Titulky.

15. Howard Shore - "Jacob's Theme " - Když Jacob říká Belle, ať si vybere jeho, ale i při polibku před bitvou, a nakonec, když leží v posteli zraněný a ona ho navštíví.

Pokud jde o bonusy:

"The Line" od Battles - Nikdo neví kdy. (Poznámka Flaty: Písnička hraje, když Edward odjíždí od hranice, kde nechal Bellu Jacobovi.)

"How Can You Swallow So Much Sleep" od Bombay Bicycle Club - Během scény v jídelně

"Clair de Lune" - Když se Bella dostane domů k Edwardovi, který ji doprovodí do ložnice. Když jí Edward dává diamantové srdce na náramek.


Translated by: -Flaty.

SOURCE!KOPÍRUJ POUZE SE VŠEMI IKONKAMI!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama